רק 1% מהאנשים מכירים את הידע הקטן של דלתות וחלונות אטומים לרעש

- Jan 26, 2020-

1. כיצד להבטיח את ההידוק של דלתות וחלונות


יש למלא את הקצף בין מסגרת החלון לקיר, ויש לאטום את החלק הפנימי והחיצוני של מסגרת החלון באמצעות דבק נחושת או איטום סיליקון כדי למנוע חלחול מים. זכור כי לאחר ההתקנה, המשתמש צריך להסיר את סרט המגן, אשר יכול להאריך את חיי השירות של דלתות וחלונות.


2. זכוכית בידוד קול אינה שכבות רבות ככל האפשר


יש משפחות אשר יתקנו שני חלונות עם זיגוג כפול לצורך בידוד קול, אך למעשה, זכוכית בידוד אינה שכבות רבות ככל האפשר. באמצע זכוכית בידוד נמצאת שכבת אוויר יבשה יחסית, המועדת ל"תהודה ". לפיכך, אין לו השפעה אילמת על רעש בתדירות נמוכה ותיכונה. מומלץ להתקין דלתות וחלונות מערכת בידוד קול מקצועיים בתוך החלונות.


3. יש לשנות את מסגרת החלון לפני התקנת הזכוכית אטומה לרעש


דלתות וחלונות אטומים לרעש היא מערכת בידוד קול מעוצבת היטב, כמו העיקרון של חבית עץ. כל הכרח בעיצוב זכוכית, מסגרות חלונות וחותמות הוא הכרחי. אם הדלתות והחלונות מוחלפים בחדשים מבלי להחליף את מסגרות החלונות, יש להחליף ישירות את זכוכית בידוד הקול. אין עיצוב מיוחד, הצליל עדיין ייכנס לחדר ולא ניתן להשיג את ההשפעה של דלתות וחלונות אטומים לרעש.


4. האם יהיה ריח לאחר התקנת הדלתות והחלונות של המערכת?


דבק הסיליקון או איטום המשמש לאיטום דלתות וחלונות הוא נייטרלי וידידותי לסביבה, והוא קולואיד בריא וירוק ידידותי לסביבה. כל עוד הוא יבש, לא יהיה ריח ולא יפגע בגוף האדם.


5. התקן זכוכית בידוד קול שונה ברצפות שונות


בהתאם לסביבה יש רעשים בתדר נמוך, רעש בתדר ביניים ורעש בתדר גבוה. רצפות ומקורות רעש שונים מחייבים מומחים (בדרך כלל אנשי צוות טכניים של מפעלי דלתות וחלונות) כדי למדוד את הרעש בבית ואת היכולת שלך לעמוד בפני רעש כדי לבחור דלתות וחלונות אטומים לקול עם אפקטים שונים.


6, איך לא לפגוע בקישוט ולהתקין דלתות וחלונות אטומים לרעש


אם הבעלים שיפץ ולא מסתפק בבידוד הקול של החלונות הקיימים. עם שטח פנוי על אדן החלון, ניתן להוסיף דלת וחלון אטומים לרעש. זה לא יפגע בכיסוי החלונות המקורי ובאדן החלון, ורוב הדלתות והחלונות אטומים לרעש יכולים להיות מתוכננים במיוחד על ידי אנשי מקצוע לאחר מדידת תצפית בשטח, שהיא מעשית ויפה כאחד, ולא תשפיע על השימוש במתגי חלונות קיימים. .זוג:בידוד רעשים הבא:ידע על המרת אודיו לרכב מקצועית בידוד קול: אי הבנות אלה לגבי בידוד קול לרכב