מיזוג הקליטה האלקטרו אקוסטית של גונגדה נדחה, מחיר המניה עלה 148.91% השנה

- Feb 10, 2020-

בערב ה- 12 בדצמבר, חברת Tongda אלקטרואקוסטית, בע"מ. (חברת Tongda אלקטרואקוסטית, בע"מ., 002655) הודיעה כי קליטה ומיזוג החברה של שיתוף טכנולוגיות אקוסטיקה Wanmo, בע"מ. (להלן "אקוסטיקה של וואנמו") וענייני עסקה קשורים לא אושרו על ידי ישיבת העבודה של ועדת בדיקת המיזוג והארגון מחדש של החברה הרשומה ב- CSRC. המסחר במניות החברה יתחדש ביום שישי, 13 בדצמבר, 2019
הסיבה לדחיית CSRC היא שהגילוי של העובדה שהבקר בפועל של כל האקוסטיקה הקסומה לא השתנה בשלוש השנים האחרונות אינו מספיק, וכל מקורות המכירה והרווח של אקוסטיקה של קסם תלויים מאוד בגורמים קשורים, אשר אינו עומד בהוראות הרלוונטיות בסעיף 43 לאמצעים המינהליים לארגון מחדש של הנכסים המהותיים של חברות רשומות.
נכון להיום, avonsound, חברת בת של כל האקוסטיקה הקסומה, הפכה לבעלת השליטה בחברה עם אחזקה של 15.27% בחברה. השינוי בוצע בשנת 2017.
על פי ההכרזה, בעל השליטה המקורי בסאונד החשמלי הכולל הוא היי-טק ווייפנג, הבקר המקורי בפועל הוא ג'או דורן, יאנג ג'ינג'ון, דונג שיאומין, ג'יאנג ג'ונג. בדצמבר 2017 חתמו וואי-וואנג וואי-איי וסונולוגיה, חברת בת של וואנמו-אקוסטיקה, על הסכם לרכישת מניות בין Weifang ai Sonology Technology Co., Ltd. וייפנג ואלקטרוניקה ואלקטרוניקה בע"מ. ב- Shandong Gettop Acoustic Co. בע"מ ההעברה הושלמה ב- 6 במרץ 2018. לאחר השלמת רישום העברת המניות, השתנו בעל המניות הגדול והבקר בפועל של החברה. בעל השליטה השתנה ל- ai sonology, והבקר בפועל השתנה ל- xie guanhong.

זוג:לוח בד הבא:בידוד רעשים