פאנל אקוסטי לאינפלציה קול

- Feb 13, 2020-

התכונות העיקריות של לוח בידוד קול: כדי להבטיח את ספיגת הקול, אפקט בידוד הקול של הנחת היסוד, המאפיינים שלו הם ייצור פשוט, התקנה
1. נפח בידוד קול גדול: נפח בידוד הקול הממוצע הוא 30dB. (כותנה סופגת קול מותנית 48K, עובי 95 × גובה 500 × אורך 1000-3000)
2, עמידות במזג האוויר: למוצר עמידות במים, עמידות בחום, עמידות uv, לא תיגרם על ידי שינוי הטמפרטורה של ביצועי הגשם או איכות לא תקינה. מכשול רעש המוצר מאמצת צלחת סיבולת, צלחת סיבולת מגולוונת, צמר זכוכית, משטח עמוד פלדה H מגולוון חיי אנטי קורוזיביים של יותר מ 15 שנים.
3, לוח בידוד קול יפה: יכול לבחור מגוון של צבעים ושילוב דוגמנות, והסביבה שמסביב לתאם, ויוצרים נוף יפהפה.
4, כלכלי לוח בידוד קול: בניית הרכבה, שיפור יעילות העבודה, קיצור זמן הבנייה, יכול לחסוך בעלויות בנייה ועלויות עבודה.
5, לוח בידוד קול נוח: התקנה מקבילה עם מוצרים אחרים, תחזוקה קלה, קלה לעדכון.
6, אבטחת לוח בידוד קול: לוח אקוסטי מאמץ connection 6.2 חיבור תיל בשני הקצוות קבועים ומונע פגיעה משנית, אובדן כוח אדם ורכוש.
7, לוח בידוד קול קל: למוצרי סדרת לוח ספיגת קול יש את המאפיינים של משקל קל, האיכות של מטרים רבועים הוא פחות מ 20 ק"ג, יכול להפחית את הרכבת הקלה העליונה, עומס נושאת כביש מוגבה, יכול להפחית את העלות המבנית.
8, הגנת אש מפני לוח בידוד קול: השימוש בכותנה מזכוכית דקה במיוחד, בגלל נקודת ההתכה הגבוהה שלה, לא דליק, עונה באופן מלא על הדרישות להגנת הסביבה וקוד הגנת אש, הגנת אש עד כיתה א.
9. חוזק גבוה: בהתחשב בתנאי האקלים השונים באזורים שונים של סין, יש לקחת בחשבון את עומס הרוח בתכנון המבני. גיליון מגולוון 1.0-1.6 מ"מ מאומץ, והחריצים נלחצים דרך ציוד הבקרה המספרי כדי להגדיל את הכוח, כך שהמוצר יכול להתנגד לטייפון בכיתה 10-12 והלחץ הוא 300 ק"ג / מ"ר.
10, אטום למים, אטום נגד אבק: העיצוב מסוג ריבוע השוק שוקל באופן מלא עמיד למים, עמיד בפני אבק, הזווית שלו מוגדרת כ -450 מעלות, בסביבת האבק או הגשם, ספיגת הקול שלו אינה מושפעת, המבנה נקבע במדדי ניקוז האבק כדי להימנע ממים פנימיים.
11, עמידות בפני לוח בידוד קול: עיצוב המוצר שקול במלואו את עומס הרוח בכביש, רכבי תנועה פגעו בבטיחות האקלים באוויר הפתוח נגד קורוזיה. המוצר מאמץ צלחת סיבולת של סגסוגת אלומיניום, צלחת סיבולת מגולוונת, צמר זכוכית, טיפול פלדה H אנכית משטח מגולוון. החברה מתחייבת שהמוצרים לא יהיו מבולבלים, מעוותים, סופגים קול ובידוד קול תוך 15 שנה.

זוג:לא הבא:פאנל אקוסטי של סיבי פוליאסטר