עלינו

שנזן Vinco soundproofing חומרים ושות 'בע"מ מתמחה בחומרים soundproofing במשך שנים רבות ולספק עם מו"פ, ייצור, מכירות שירות לאחר המכירה של המוצרים.

מוצרי Vinco מכסים את מחיצות הפעילות, לוחות סאונופרוינג, קצף אטום לרעש, בידוד אקוסטי לקיר, בידוד קול לרעש, תקרות קול, תקרות קול, בידוד אקוסטי, לוחות קליטה קוליים, חומרי בידוד, קצף סופג קול וכו '.

כחברה היי-טק, המוצרים שלנו מחונן עם עמיד בפני אש, עמיד למים, אנטי קורוזיה, mothproof, מתוח, מחורץ וקל לבנייה, עלות נמוכה, outunderstanding ביותר הוא שהם ידידותיים לסביבה ושיעור גבוה של soundproofing.

המוצרים יש בשימוש נרחב עבור דיור, מפעל, חדר מכונות, חדר ישיבות, חדר funtion רב, KTV, צינור, משרד, רכב ואתרים רבים אחרים.

Vinco יש להתמקד בעוצמות מקומיות תוך התבוננות בעולם, הצמד לחדשנות חזקה, איכות אמינה וביצועים עלות גבוהה, מוצרי Vinco havd היה מאוד פופולרי עם הלקוחות.

המטרה העסקית שלנו היא להפוך לחברה מקצועית העוסקת מו"פ וייצור ולעשות stive עבור רוב.

יש לנו קבוצה שלמה של מחשבים אוטומטיים המחשב נשלט ועובדים טכניים מקצועיים כדי להבטיח את המוצר שלנו באיכות גבוהה. המכירה השנתית שלנו יכול להגיע upto 500,000 מטרים רבועים של חומרים soundproofing, מוצרים אקוסטיים, מחיצה ניידת, חומרים מרוכבים. ברוכים הבאים לבקר במפעל שלנו כדי לבנות מערכת יחסים ארוכה של שיתוף פעולה עסקי.אנו מציעים לך את השירות הטוב ביותר, איכות מעולה ומחיר תחרותי.